Geoblog.pl    nasz    Podróże    Indonezja w miesiąc    Nareszcie w Ubud

Nareszcie w Ubud

Indonezja
Indonezja, Ubud

Nasz dzisiejszy dzien jest calkowicie zaplanowany. O 9 rano przyjechal po nas kierowca z przewodnikiem. Najpierw odwiedzamy zaprzyjazniona firme dzieki ktorej nie musimy sie martwic dzisiejszym dniem. Po obfitym sniadaniu, ktore ma byc naszym obiadem wyruszamy super klimatyzowanym busikiem z naszym przewodnikiem i kierowca na wycieczke. Najpierw udajemy sie do swiatyn na trasie do wulkanu Batur. Obowiazkowy sarong i mozemy wchodzic. Na punkcie widokowym przy wulkanie obserujemy pola zastyglej lawy i ogromne jezioro wypejniajace kaldere wygaslego wulkanu. W drodze powrotnej do ubud mijamy liczne pola ryzowe, ktore ukladaja sie tarasami.
W Ubud na ulicy Kajeng znajdujemy nocleg (100.000 za 2os ze sniadaniem). Rzucamy nasze rzeczy i pedzimy na festiwal. Jestesmy swiadkami jednego ze swiat w Ubud, ktorych w ciaagu roku jest mnostwo i nie wiem jak mozna sie w tym polapac. Jeszcze dzisiaj wynajmujemy skuter na jutrzejszy objazd wyspy ( 40.000) i uczestniczymy w pieknym przedstawieniu tancerek - Legong dance ( 80.000).

nasz

Agata Adamczyk - Maj i Lukasz Maj